//
you're reading...

Archief

Ome Jan Foppen onderscheiden!

omejanZonder vrijwilligers zouden wij als ijsclub geen bestaansrecht hebben. Jan Foppen is al decennia lang aan onze club verbonden als vrijwilliger waarbij Volmoed ondanks zijn respectabele leeftijd nog steeds op hem kan rekenen. Op de ALV van gisteravond heeft het bestuur ome Jan in het zonnetje mogen zetten en hem onderscheiden met de titel “Lid van Verdienste”. Als blijk van waardering werd hem door Reijer de bijbehorende zilveren schaatsspeld uitgereikt.

 

Reacties

Nog geen reacties.

Plaats een reactie

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Weersverwachting

Weersverwachting
Harderwijk
Weeronline.nl - Meer weer in Harderwijkweeronline.nl Altijd jouw weer

Video

Aantal bezoekers

Nu online: 2
Vandaag: 5
Deze week: 260
Totaal: 227848